MusicHub LogoZarejestruj się teraz

Twoja muzyka powinna być słyszana wszędzie

Dostarcz Twoją muzykę na Spotify, Apple Music, TikTok, Tidal, Youtube etc. za pomocą MusicHub. Nieograniczone możliwości publikowania muzyki i tekstów piosenek, Smart Linki, własna mini-strona internetowa, oferty promocyjne i wiele więcej od 4 € miesięcznie.

Zarejestruj się teraz

Co MusicHub ci oferuje

Nieograniczona dystrybucja muzyki & teksty piosenek na całym świecie

Udostępnij Twoją muzykę na platformach streamingowych i daj możliwość innym, aby mogli ją słuchać i pobrać na Spotify, Apple Music, Amazon Music, Tidal, Beatport itp. i znaleźć ją rownież w mediach społecznościowych takich jak: TikTok, Instagram, Facebook, YouTube i innych.

Uzyskaj miejsca na playlistach, wsparcie kampanii promocyjnych i zwiększ liczbę streamów dzięki naszym zaufanym partnerom promocyjnym, którzy pomagają utalentowanym twórcom muzycznym, takim jak Ty, zdobyć uwagę na którą zasługują.

Telefon komórkowy i logo platform muzycznych
Muzyk z laptopem i telefonem komórkowym z mini stroną internetową

Zintegrowane narzędzia i usługi

Udostępniaj Twoje niewydane utwory demo poprzez prywatne linki innym muzykom, producentom lub znajomym, aby uzyskać opinie.

Stwórz własną stronę Bio Page, aby pokazać fanom, gdzie mogą znaleźć Twoją muzykę, serwisy społecznościowe, gadżety i koncerty - wszystko w jednym miejscu.

Pobierz certyfikat przesyłania dla każdej piosenki, aby wyjaśnić wszelkie możliwe niejasności związane z prawami autorskimi.

Kontynuuj naukę i czerp inspirację

Dołącz do naszej dużej wspólnoty twórców muzyki, poznawaj nowych ludzi i wymieniaj się cenną wiedzą.

Uzyskaj dostęp do wielu pomocniczych materiałów, klipów i artykułów, które poprowadzą Cię przez Twoją karierę krok po kroku.

Kursy wideo i wiadomości od społeczności
Grafika ze streamami

Analizy szczegółowe

Odkryj, jak Twoja muzyka radzi sobie codziennie na największych platformach, poznaj Twoich odbiorców muzyki, ich wiek, płeć, lokalizację i miej oko na wszystkie plasowania na playlistach.

Zarejestruj się teraz

Co nasi artyści mówią o MusicHub

Quote Mone
Fakt, że usługi GEMA, takie jak rejestracja utworów i przesyłanie plików dźwiękowych (»soundfile upload«), są zintegrowane z MusicHub, sprawia, że proces wydawniczy jest znacznie przyjemniejszy.
Monĕsk
Quote Mone
Bardzo mi się podoba zintegrowana funkcja Bio Page, która pozwala mi informować odbiorców o wszystkim, co dzieje się z moją muzyką.
Murielle Pearl
Quote Mone
Naprawdę doceniam usługi i partnerów promocyjnych, którzy pomagają mi dotrzeć do większej liczby odbiorców mojej muzyki. To wielka wartość dla niezależnych artystów.
Barbara Cuesta

Bądźmy razem niezależni!

Witamy w MusicHub, gdzie pasja spotyka się z innowacją w samym sercu Berlina. Jako dumna spółka zależna GEMA, niemieckiego stowarzyszenia praw autorskich do muzyki z ponad 90.000 członków, jesteśmy czymś więcej niż platformą cyfrową; jesteśmy globalną społecznością twórców muzyki. Opracowane przez międzynarodowy zespół muzyków i ekspertów branżowych, nasze usługi umożliwiają artystom takim jak Ty, aby ich muzyka była słyszana i opłacana.

Logo GEMA

Załóż konto za darmo, zapłać aby publikować

Zarejestruj się za darmo

Często zadawane pytania (FAQ)

Jak założyć konto MusicHub?

Po prostu kliknij „Zarejestruj się”, aby założyć bezpłatne konto i rozpocząć przeglądanie.

Ile kosztuje abonament MusicHub?

Dzięki abonamentu MusicHub w wysokości 4 € miesięcznie (obliczane 48 € rocznie) możesz publikować nieograniczoną ilość muzyki na wszystkich platformach streamingowych, pobierania muzyki i mediów społecznościowych, które dostarczamy. Sprawdź naszą ofertę, aby zobaczyć, jakie inne korzyści uzyskasz, subskrybując tutaj.

Czy za pośrednictwem MusicHub mogę wydać utwory, które zostały już wydane?

Tak, oczywiście! Jeśli chcesz publikować u nas utwór i zachować streamy ze starszego wydania, konieczne jest najpierw wydanie utworu u nas. Po opublikowaniu wydania poprzez MusicHub, możesz poprosić starego dystrybutora o usunięcie. Zagwarantuje to synchronizację odtworzeń z nowym wydaniem. Upewnij się, że nie ma konfliktów praw z wytwórniami lub innymi dystrybutorami.

Twoje pytanie pozostało bez odpowiedzi?

Zajrzyj do naszego Help-Center.
Jeśli nie znajdziesz tam tego, czego szukasz, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie dalsze pytania.

Uwaga: Centrum pomocy i obsługa klienta są dostępne tylko w języku angielskim.

Skontaktuj się z nami